Holdoversigt

Beskrivelse af alle hold kan ses under "Behandling og Træning"

Blandet(Bla.): Hold hvor alle kan deltage, uanset diagnose (se ”Fysioterapi med lægehenvisning” – ”Holdtræning” – ”Blandede hold”)

51: Paragraf 51-henvisning fra læge
62: Paragraf 62-henvisning fra læge
Å: Holdet er åbent
L: Holdet er lukket, da det på nuværende tidpunkt er oppe på det maximale antal deltagere (du kan komme på venteliste)

På alle hold, der ikke er markeret med både 51 og 62, er det muligt at deltage ved køb af klippekort (se ”Priser – uden lægehenvisning”)

TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
7-8
GLA:D knæ Sissel
8-9
Ryg low load Alexander
9-10
Bla. Alexander
51: Å, 62: Å
Bla. Kasper
51: Å, 62: Å.
9.30 - 10.30

Bla. Louise
9.30 - 10.30
Bla. Alexander
51: Å, 62: Å

Bla. Louise
9.30 - 10.30
10-11
Bla. Alexander
51: Å, 62: Å

Bla. Louise
51 Å, 62: Å

Bla. Emil

Robottræning
Helena 10-12
Hatha yin yoga Louise

GLA:D knæ Sissel

Robottræning
Helena 10-12
Bla. Nicklas
10.30 - 11.30
51: Å, 62: Å
Bla. Anders
51: Å, 62: Å

Robottræning
Helena
12.30 - 14.30

Bla. Sissel
51: Å, 62: Å

Bla. Nicklas
10.30 - 11.30
51: Å, 62: Å

Bla. Louise

Bla. Emil
11-12
Bla. Anders
51: Å, 62: Å

Bla. Kasper
51: Å, 62: Å

GLA:D knæ Sissel

Bla. Nicklas
11:30-12:30
51: Å, 62: Å
Bla. Alexander
51: Å, 62: Å
§62 Herre Alexander

Bla. Anders
51: Å, 62: Å

Bla. Louise
GLA:D knæ Sissel

Bla. Alexander
51: Å, 62: L

Bla. Kasper
51: Å, 62: Å
12-13
Robottræning
Helena
12.30 - 13.30
Robottræning
Helena
12.30 - 13.30
Bla. Sissel
51: Å 62: Å
12.30 - 13.30

Robottræning
Helena
12.30 - 13.30
Robottræning
Helena
12.30 - 13.30
Robottræning
Helena
12.30 - 13.30
13-14
Bla. Alexander
51: Å, 62: Å

Robottræning
Helena
13.30 - 14.30
Robottræning
Helena
13.30 - 14.30
Robottræning
Helena
13.30 - 14.30
Bla. Louise
51: Å, 62: Å
13.30 - 14.30

Robottræning
Helena
13.30 - 14.30
Robottræning
Helena
13.30 - 14.30
14-15
Bla. Louise
14.30 - 15.30
15-16
Bla. Anders
51: Å, 62: Å
Bla. Anders
51: Å, 62: Å

Bla. Kasper
15.30 - 16.30
16-17Ryg high load Rune

Knæ Louise
Ryg high load
Alexander

GLA:D knæ Sissel

SKULDER Kasper
16.30 - 17.30
17-18Yoga: Dynamisk flow træning
Anette

Ryg Kasper
Ryg highload Rune

Nakke Louise
Hatha yoga LouiseYoga: Dynamisk flow træning
Anette
18-19Træk vejret "rigtigt"
Helena

Skulder Nicklas
Yin yoga LouiseNakke LouiseTræk vejret "rigtigt"
Helena