Holdoversigt

Beskrivelse af alle hold kan ses under "Behandling og Træning"

Blandet(Bla.): Hold hvor alle kan deltage, uanset diagnose (se ”Fysioterapi med lægehenvisning” – ”Holdtræning” – ”Blandede hold”)

M: Sal med maskiner

S1: Lukket sal tættest på reception

S2: Lukket sal længst fra reception

TidMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredag
7-8
Individuel træning M+S1+S 2Individuel træning M+S1+S2

Ryg Michele
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S1+S2

Knæ Michele
Individuel træning M+S1+S2
8-9
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning S1+S2

Bla. Louise (M)
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Kasper
Individuel træning S1+S2

Bla. Emil
Individuel træning
S1+S2

Knæ/hofte/ankel Peter
9-10
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Niels Ole
Individuel træning
(LUKKET)

Bla. Louise (M)

Bla. Nicklas

Tumlehold 5-10 mdr. Lykke og Michele (start 30.1.)
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Peter

Efterfødsel Michele
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Louise (M)

Bla. Niels Ole

Bla. Rune

Tumlehold 2-5 mdr. Lykke og Michele (start 1.2.)
Individuel træning

Bla. Nicklas

Sklerose Michele

9.30-10.30 Balance Sofie

9.30-10.30 Bla. Rune
10-11
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Anders (M)

Bla. Louise (S1)

Bla. Nicklas
Individuel træning (LUKKET)

Smertelindrende Louise

Bla. Lykke (M)

Bla. Michele
Individuel træning
M+S1+S2

Bla. Anders (M)

Bla. Thomas

GLA:D knæ/hofte Kasper (S1)
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Michele (M)

Bla. Lykke

Bla. Thomas
Individuel træning
M+S1+S2

Bla. Louise (S1)

Bla. Thomas
11-12
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Nicklas (M)

Bla. Kasper (M)

GLA:D Sofie B
Individuel træning
(LUKKET)

Bla. Sofie (M)

Bla. Emil

Sklerose Michele
Individuel træning (M+S1+S2)

Bla. Lykke (M)

Bla. Louise (S1)
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Nicklas (M)

Bla. Sofie (M)

Yoga Louise
Individuel træning (LUKKET)

Bla. Anders (M)
51: Å, 62: Å

Genoptræning Kasper (M)
12-13
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Peter
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S1+S2

Bla. Michele
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Nicklas

Bla. Thomas

12.30-13.30 GLA:D Emil
Individuel træning S1+S2

Bla. Michele

12.30-13.30 Bla. Rune
13-14
Individuel træning
(LUKKET)

Bla. Anders (M)

Bla. Sofie

Bla. Kasper
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Sofie (M)

Bla. Emil
Individuel træning
(LUKKET)

Bla. Anders (M)

Bla. Lykke (M)

Bla. Kasper
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Louise (M)
Individuel træning M+S1+S2
14-15
Individuel træning S1

Yoga Louise (S2)

Bla. Lykke
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S1+S2
15-16
Individuel træning M+S1+S2

Skoliose Lykke (M)
Individuel træning
(LUKKET)

Bla. Sofie

Skulder Peter

GLAiD ryg Thomas
Individuel træning M+S1+S2

Bla. Louise
Individuel træning S1+S2

Bla. Emil

GLAiD ryg Sofie
16-17Individuel træning S1+S2

Skulder low load Nicklas og Kasper (M)

Pilates Lykke
Individuel træning M+S1+S2

Core Stability Sofie
Individuel træning M+S2

GLA:D UE Louise (S1)

Knæ Niels Ole
Individuel træning S1+S2

Ryg & Core Sofie
17-18Individuel træning M+S2

Ryg low Kasper (M)
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S2

Yoga Louise (S1)

"Rank Dem!" Niels Ole
Individuel træning
S1+S2

Kvinder Core Interval Sofie
18-19Individuel træning M+S1+S2

Ryg niveau 3+4 Peter

Bla. Nicklas
Individuel træning M+S1+S2Individuel træning M+S2

Nakke Louise (S1)
19-20
20-21