PRISER - uden lægehenvisning

BEHANDLINGER/TRÆNING:

Scroll til højre, for at se hele tabellen

PrisDanmarkstilskudPris efter Danmarkstilskud
Første behandling400133267
Normal behandling33088242
Akupunktur + behandling35088262
Massage2300230
Chockbølge + behandling50088412
Holdtræning18359124
Udeblivelse/afbud på dagenFuld takst0Fuld takst

KLIPPEKORT TIL HOLDTRÆNING:

Scroll til højre, for at se hele tabellen

Antal lektioner købtSamlet prisPris pr. lektionSamlet pris med danmarkstilskudPris pr. lektion med danmarkstilskudGyldighed fra køb
11831831241245 mdr.
5700140405815 mdr.
1012001206106110 mdr.
202225,20111,261112,655,6310 mdr.

TRÆNING OG TESTS:

Scroll til højre, for at se hele tabellen

Priser
Første VO2 max test (inklusiv feedback efterfølgende)1000 kr.
Efterfølgende VO2 max test800 kr
Træningsplanlægning første gang1000 kr.
Træningsvejledning med feedback hver uge 1500 kr./mdr.
Træningsvejledning med feedback 2. uge1000 kr./mdr.
Træningsvejledning med feedback 4. uge500 kr./mdr.

KOSTVEJLEDNING PRISER:

Scroll til højre, for at se hele tabellen

Priser
Indledende samtale af 60-75 minutters varighed inkl. personlig kostplan1150 kr.
Opfølgende samtale af 20-30 minutters varighed280 kr.
Lille pakke, Indledende samtale, kostplan + 3 opfølgninger1800 kr.
Stor pakke, Indledende samtale, kostplan + 6 opfølgninger2550 kr.